  • BP1500DE
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BLENDER BP1500DE GOR
BP1500DE
Superior performance - 1500 W motor for premium blending Multi - functionality - Equipped with hot soup, blending, crush ice and grinding functions Touch control - Touch, blend, and conquer
0 Hodnocení
Skladem
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Mixér · BP1500DE
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
Superior performance
1500 W motor for premium blending
Unleash the power of precision with the Power Blender’s 1500W Motor! Engineered for truly superior performance, this high-speed powerhouse effortlessly pulverizes even the toughest ingredients—crushing ice, blending nuts, and creating silky-smooth textures in seconds. Experience next-level blending with unbeatable power, speed, and consistency. Upgrade your kitchen with the blender that does it all.
Multi-functionality-icon
Multi-functionality
Touch control-icon
Touch control
5 preset programmes-icon
5 preset programmes
6-leaves stainless-steel blade-icon
6-leaves stainless-steel blade
Pulse & Self clean function-icon
Pulse & Self clean function
2 l Tritan jug-icon
2 l Tritan jug
Silent operation-icon
Silent operation
6 speeds-icon
6 speeds
Measuring cup-icon
Measuring cup
Dishwasher safe-icon
Dishwasher safe
Equipped with hot soup, blending, crush ice and grinding functions
Touch, blend, and conquer
Perfection at the push of a button
Six blades, endless power
Control when you need it, clean when you don’t
Big capacity, big possibilities
Blend quietly, live loudly
Blend your way, every time
The perfect companion for precision and ease in the kitchen!
Fast and efficient cleaning
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Mixér
Materiál skříně
Plast a kov
Materiál čepele
Vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli SUS303
Typ čepele
Efektivní 6 čepelový nůž
Typ motoru
AC motor
Účinnost
Výkon motoru (max.)
1500 W
Přednastavené programy
7
Objem nádoby
2 l
Ovládání
Display
LED display
Zapnutí
Zapnutí stlačením tlačítka
Funkce Pulse
Ano
Podsvícení tlačítek
Ne
Předvolby pro rychlý start
Drtič ledu
Pulzní provoz pro kratší mixovací cykly
Příprava smoothie
Mytí příslušenství v myčce nádobí
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Mixovací nádoba s odměrkou
Tichý provoz
Suché mixování
Otvor v krytu
Výbava
Rukojeť
Rukojete na nádobě
Typ nádoby
Nádoba z tritanu
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Příslušenství
Dávkovací nádobka
Víko s otvorem na pití
Nožičky pro stabilitu
Gumové nožičky pro větší stabilitu
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
850 mm
Šířka spotřebiče
192 mm
Výška spotřebiče
432 mm
Hloubka spotřebiče
240 mm
Šířka obalu spotřebiče
417 mm
Výška obalu spotřebiče
296 mm
Hloubka obalu spotřebiče
286 mm