Nákupní seznam

Volná místa - kariéra v Gorenje

Product and marketing coordinator

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro webové stránky, produktové popisky, marketingové texty a úpravy obchodních dat i marketingových materiálů;
  • Ostatní správa webu jako aktualizace podmínek, prodloužené záruky – podmínky, formuláře, aktualizace katalogů na webových stránkách pro všechny značky portfolia společnosti;
  • Komunikace a řešení požadavků s ostatními zaměstnanci, spolupracovníky, s partnery a s externími zákazníky;
  • Překlady a korektura do češtiny a slovenštiny;
  • Překlady popisu výrobků z angličtiny do slovenštiny a češtiny;
  • Provádění produktového školení, tréningy partnerů a zaměstnanců;
  • Podpora obchodních zástupců a key account managerů v rámci zalistování produktů a marketingových podkladů.

Požadavky:

  • vzdělání SŠ, nebo VŠ
  • praxi na obdobné pozici (min. 1 rok)
  • jazykové znalosti včetně úrovně: výborná znalost slovenského a českého jazyka a střední až vyšší znalost anglického jazyka.
  • znalost práce na PC, znalost produktů Microsoft Office, znalost práce s grafickými programy výhodou
  • příjemné a reprezentativní vystupování, prezentační schopnosti na vysoké úrovni, kvalitní ústní i písemný projev
  • technický typ, všeobecný přehled

Nabízíme:

  • prostředí v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • samostatnou práci ve stabilním kolektivu
  • pracoviště v blízkosti „M“ C Budějovická, Praha 4 – Brumlovka
  • zajímavá nestereotypní práce
  • angličtina na pracovišti

Smlouva: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Praha 4
Ohodnoceni 30 000 Kč
Kontakt: hr@gorenje.cz

Designér/prodejce kuchyní

Pro kuchyňská studia GORENJE (Praha Zličín a Čestlice) hledáme spolupracovníky, které zajímá design a mají chuť zákazníkům odborně pomoci s návrhem a realizací nové kuchyně. To vše s úsměvem, ochotou a profesionálním vystupováním. Vzdělání pro nás není důležité, praxe na obdobné pozici, práce s grafickými programy a technické schopnosti jsou výhodou.

Můžete s námi spolupracovat více či méně hodin, ze studia i z domova, samozřejmě s odhodláním prodávat a vydělávat!

Smlouva: OSVČ
Ohodnocení: Fixní plat 20 000 Kč + provize
Nástup: listopad 2020
Kontakt: info@centrumkuchyni.cz

Prodejce na provozovně Měšice

Pro naši podnikovou prodejnu v Měšicích u Prahy sháníme prodejce – obchodníka.

  • Aktivní prodej na  provozovně
  • Obchodní činnost se zbožím II jakosti
  • Komunikace a řešení požadavků se zákazníky či zaměstnanci,
  • Aktivity týkající se prodejny (vybalování zboží, přesouvání zboží, výprodej vzorků)
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů společnosti
  • Odpovědnost za svěřené hodnoty a peníze

Požadavky:

  • vzdělání SŠ
  • znalost práce na PC, znalost produktů Microsoft Office
  • AJ výhodou

Nabízíme:

Smlouva: Plný úvazek
Nástup: 1/2021
Místo výkonu práce: Měšice u Prahy
Ohodnoceni 20 000 Kč + silná motivace na prodejní bonusy (po zapracování 6 měsíců 22.000 Kč)