  • B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
B800ORAB
Quad čepel - Funkce drcení ledu Pohodlné ovládání - Najděte svou perfektní rychlost
9 Hodnocení
Ora-Ito
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Mixér · B800ORAB
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
Quad čepel
Funkce drcení ledu
Pohodlné ovládání-icon
Pohodlné ovládání
Najděte svou perfektní rychlost
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Mixér
Materiál skříně
Plast
Účinnost
Výkon motoru (max.)
800 W
Příkon
800 W
Počet stupňů výkonu
3
Objem nádoby
1.5 l
Ovládání
Display
Ne
Zapnutí
Knoflík on/off
Tlačítko turbo pro okamžité zvýšení výkonu
Ne
Funkce Pulse
Ano
Podsvícení tlačítek
Ano
Nastavení doby vaření
Mytí příslušenství v myčce nádobí
Jednoduché čištění
Mixovací nádoba s odměrkou
Suché mixování
Snadné odstranění nožů pro bezpečnost a snadné čištění
Otvor v krytu
Výbava
Rukojeť
Rukojete na nádobě
Typ nádoby
Odolná plastová mixovací nádoba
Posunovač
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Příslušenství
Dávkovací nádobka
Nožičky pro stabilitu
Gumové nožičky pro větší stabilitu
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
900 mm
Šířka spotřebiče
210 mm
Výška spotřebiče
415 mm
Hloubka spotřebiče
140 mm
Šířka obalu spotřebiče
230 mm
Výška obalu spotřebiče
369 mm
Hloubka obalu spotřebiče
190 mm