  • HBX1500VX
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HAND BLENDER HBX1500VX GOR
HBX1500VX
0 Hodnocení
Skladem
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Ruční mixér · HBX1500VX
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
X-Tend Leg for Extra Reach
Blend deeper and faster — even in tall pots and pitchers
VarioSpeed-icon
VarioSpeed
-icon
Digital Display — Clear and Intuitive-icon
Digital Display — Clear and Intuitive
Pulse Function — Instant Power Boost-icon
Pulse Function — Instant Power Boost
Silent Operation — Blend Without the Noise-icon
Silent Operation — Blend Without the Noise
-icon
Quad blade-icon
Quad blade
One Touch, All Speeds
Easy-to-read controls at a glance
Precision bursts for tough ingredients
Powerful yet whisper-quiet performance
Enjoy strong blending power with minimal noise — perfect for busy households and quiet kitchens.
Sharp and durable
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Ruční mixér
Materiál skříně
Plast a kov
Materiál čepele
Vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli SUS303
Typ čepele
Efektivní Quad čepel
Typ motoru
Motor na stejnosměrný proud pro úsporu energie a dlouhodobé používání
Účinnost
Výkon motoru (max.)
1500 W
Příkon
1500 W
Objem mixovací nádoby
0.8 l
Objem nádoby s nožem chopper
0.5 l
Ovládání
Zapnutí
Zapnutí stlačením tlačítka
Nastavení rychlosti pomocí tlačítek
Ne
Tlačítko turbo pro okamžité zvýšení výkonu
Ano
Funkce Pulse
Ano
Podsvícení tlačítek
Ne
Snadné upevnění nástavce
Připevnění pomocí šroubů
Mytí příslušenství v myčce nádobí
Jednoduché čištění
Jednoduchá obsluha
Mixovací nádoba s odměrkou
Vhodný pro výrobu pyré
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Bezpečnostní spínač
Příslušenství
Příslušenství ručního mixéru
Kovový sekací nástavec
Šlehací nástavec - samostatný
Mixovací nádoba
Chopper s nádobou
Nádoba s odměrkou a krytem, vhodná i pro skladování potravin
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
1000 mm
Šířka spotřebiče
68 mm
Výška spotřebiče
502 mm
Hloubka spotřebiče
82 mm
Šířka obalu spotřebiče
292 mm
Výška obalu spotřebiče
150 mm
Hloubka obalu spotřebiče
290 mm