  • HBX1500VS
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HAND BLENDER HBX1500VS GOR
HBX1500VS
0 Hodnocení
Skladem
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Ruční mixér · HBX1500VS
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
FLEXIPROBLADE s nastavitelnou délkou
Dokonalá délka pro každou nádobu
Vario Speed-icon
Vario Speed
3 v 1: mixér, šlehač a sekáček-icon
3 v 1: mixér, šlehač a sekáček
Ochrana proti poškrábání-icon
Ochrana proti poškrábání
Sekací nádoba v balení-icon
Sekací nádoba v balení
Šlehací nástavec-icon
Šlehací nástavec
Nádoba 600 ml-icon
Nádoba 600 ml
Tříbodový nůž-icon
Tříbodový nůž
Flexibilní kabel-icon
Flexibilní kabel
Vhodné do myčky-icon
Vhodné do myčky
Přesná kontrola výkonu
Univerzální a praktický pomocník
Šetrný k nepřilnavému nádobí
Více pohodlí při vaření
Pro lehké a nadýchané textury
Ideální velikost pro každý den
Jemné mixování, sekání i pyré
Volnost pohybu v kuchyni
Rychlé a snadné čištění
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Ruční mixér
Materiál skříně
Plast a kov
Materiál čepele
Vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli SUS303
Typ čepele
Efektivní Quad čepel
Typ motoru
Motor na stejnosměrný proud pro úsporu energie a dlouhodobé používání
Účinnost
Výkon motoru (max.)
1500 W
Příkon
1500 W
Objem mixovací nádoby
0.6 l
Objem nádoby s nožem chopper
0.5 l
Ovládání
Zapnutí
Zapnutí stlačením tlačítka
Nastavení rychlosti pomocí tlačítek
Ne
Tlačítko turbo pro okamžité zvýšení výkonu
Ne
Funkce Pulse
Ano
Podsvícení tlačítek
Snadné upevnění nástavce
Připevnění pomocí šroubů
Jednoduché čištění
Ano
Jednoduchá obsluha
Mixovací nádoba s odměrkou
Vhodný pro výrobu pyré
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Bezpečnostní spínač
Příslušenství
Příslušenství ručního mixéru
Kovový sekací nástavec
Šlehací nástavec - samostatný
Mixovací nádoba
Chopper s nádobou
Nádoba s odměrkou a krytem, vhodná i pro skladování potravin
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
750 mm
Šířka spotřebiče
56 mm
Výška spotřebiče
418 mm
Hloubka spotřebiče
89 mm
Šířka obalu spotřebiče
240 mm
Výška obalu spotřebiče
245 mm
Hloubka obalu spotřebiče
136 mm