  • HBX1200EB
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HBX1200EB
1 Hodnocení
Skladem
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Ruční mixér · HBX1200EB
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
FLEXIPROBLADE with retractable blending bar
Perfect Length, Every Time
AutoSpeed - Intelligent speed control-icon
AutoSpeed - Intelligent speed control
Silent Operation — Blend Without the Noise-icon
Silent Operation — Blend Without the Noise
Powerful action-icon
Powerful action
Pulse Function — Instant Power Boost-icon
Pulse Function — Instant Power Boost
Efficient quad blade-icon
Efficient quad blade
Easy operation-icon
Easy operation
Accessories for every need-icon
Accessories for every need
Perfect blending, Everytime
Powerful yet whisper-quiet performance
Enjoy strong blending power with minimal noise — perfect for busy households and quiet kitchens.
1200W Power for Effortless Blending
Experience high-performance blending with a robust 1200W DC motor that delivers powerful yet precise results — perfect for everything from smooth soups to tough nuts and frozen fruits.
Precision bursts for tough ingredients
Four Blades for Faster, Smoother Blending
One-Touch Control for Effortless Use
Mix, Whisk, and chop with ease
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Ruční mixér
Materiál skříně
Plast a kov
Typ čepele
Efektivní Quad čepel
Typ motoru
Motor na stejnosměrný proud pro úsporu energie a dlouhodobé používání
Účinnost
Výkon motoru (max.)
1200 W
Příkon
1200 W
Objem mixovací nádoby
0.8 l
Objem nádoby s nožem chopper
0.5 l
Ovládání
Zapnutí
Zapnutí stlačením tlačítka
Nastavitelná rychlost
Ano
Nastavení rychlosti pomocí tlačítek
Ne
Tlačítko turbo pro okamžité zvýšení výkonu
Ne
Funkce Pulse
Ano
Indikátor provozu
Bílá
Podsvícení tlačítek
Snadné upevnění nástavce
Připevnění pomocí šroubů
Mytí příslušenství v myčce nádobí
Jednoduché čištění
Jednoduchá obsluha
Mixovací nádoba s odměrkou
Vhodný pro výrobu pyré
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Příslušenství
Příslušenství ručního mixéru
Kovový sekací nástavec
Šlehací nástavec - samostatný
Mixovací nádoba
Chopper s nádobou
Nádoba s odměrkou a krytem, vhodná i pro skladování potravin
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
1000 mm
Šířka spotřebiče
62 mm
Výška spotřebiče
465 mm
Hloubka spotřebiče
80 mm
Šířka obalu spotřebiče
270 mm
Výška obalu spotřebiče
280 mm
Hloubka obalu spotřebiče
150 mm