  • HBX1000EB
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HAND BLENDER HBX1000EB GOR
HBX1000EB
2 Hodnocení
Skladem
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
Ruční mixér · HBX1000EB
Přidat do nákupního seznamu
Hlídat dostupnost x
Dostupnost podle lokality
Předchozí Další
- od   stores found
hodiny
✕
  • Vlastnosti
  • Technické detaily
  • Hodnocení
  • Podpora
  • Související produkty
Vlastnosti
Odnímatelný nástavec
Jednoduché používaní a čištění
Quad čepel-icon
Quad čepel
Výkonný DC motor-icon
Výkonný DC motor
3v1: mixér, šlehač, sekáček-icon
3v1: mixér, šlehač, sekáček
Chytrá regulace rychlosti-icon
Chytrá regulace rychlosti
Sekáček a šlehací nástavec-icon
Sekáček a šlehací nástavec
Elegantní design a ergonomická rukojeť-icon
Elegantní design a ergonomická rukojeť
Ostrý a odolný
Spolehlivý, úsporný, odolný
Silný 1000W motor je navržen pro dlouhou životnost a každodenní spolehlivý výkon. Zároveň je energeticky úsporný a tichý v prevádzce.
Všestranný pomocník do každé kuchyně
Plynulé nastavení jedním prstem
Maximálně praktické a multifunkční
Stylový vzhled, pohodlné držení
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Ruční mixér
Materiál skříně
Plast a kov
Materiál čepele
Vysoce kvalitní čepel z nerezové oceli SUS303
Typ čepele
Efektivní Quad čepel
Typ motoru
Motor na stejnosměrný proud pro úsporu energie a dlouhodobé používání
Účinnost
Výkon motoru (max.)
1000 W
Příkon
1000 W
Objem mixovací nádoby
0.6 l
Objem nádoby s nožem chopper
0.5 l
Ovládání
Zapnutí
Zapnutí stlačením tlačítka
Nastavení rychlosti pomocí tlačítek
Ne
Tlačítko turbo pro okamžité zvýšení výkonu
Ano
Funkce Pulse
Ano
Podsvícení tlačítek
Ne
Snadné upevnění nástavce
Připevnění pomocí šroubů
Jednoduché čištění
Jednoduchá obsluha
Mixovací nádoba s odměrkou
Vhodný pro výrobu pyré
Bezpečnost
Ochrana proti přehřátí pro extra bezpečnost
Bezpečnostní spínač
Příslušenství
Příslušenství ručního mixéru
Kovový sekací nástavec
Šlehací nástavec - samostatný
Mixovací nádoba
Chopper s nádobou
Stojan
Nádoba s odměrkou a krytem, vhodná i pro skladování potravin
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
750 mm
Šířka spotřebiče
68 mm
Výška spotřebiče
407 mm
Hloubka spotřebiče
82 mm
Šířka obalu spotřebiče
255 mm
Výška obalu spotřebiče
260 mm
Hloubka obalu spotřebiče
195 mm